Cool monday

27. ledna 2014 v 20:30 | Foxie |  Life

Sice jsem ho ráno nepotkala na zastávce, ale za to jsem potkala svojí kamarádku, popovídaly jsme si a ona odjela prvním autobusem do školy, co přijel, já jěště pro jistotu počkala. Přijela kamarádka tamté kamarádky a my jsme si povídaly.


Dala mi jednu radu nad zlato: "Nikdy v neděli nepij... a nebo pij, ale aspoň s mírou, ne jako já." Dalším autobusem do školy jsme odjely. Už jsme si nepovídaly a když jsme vystoupily kývly jsme na sebe a vydaly se vlastní cestou. Já do školy, zkontrolovat, jestli už je tam on a ona na lavičku vykouřit si pár cigaret.

Vždycky si najdu nějakou výmluvu, když se mě ptají, jestli nechci s nimi, ale myslím si, že to příště zkusím. Mohla bych, ne? On už to taky zkoušel. Tedy nechutná mu to. Ale mě to láká. Jenom to vyzkoušet. Vždycky mi to smrdělo, ale zkusit bych to chtěla.
Když jsem přišla do školy ještě tam nebyl. Hnedka jsem však narazila na svojí kamarádku K. Pro všechny ve třídě, kde je nás celkově 33, přinesla pytlík pytel s různýma tyčinka. Já jsem od ní dostala Bounty. Bounty mi chutnají, ale ráda bych jednou ochutnala tu Milkway, tak snad příště.

Šla jsem čekat ke skříňkám až přijde on. Dorazili jsme tam oba nastejno. Vlastně mimo pár slov se ve třídě nijak neprojevujeme. Mnozí spolužáci to o nás vědí, ale pro většinu je úplná novinka, že se mnou chodí, i když je tomu už rok.
Po škole jsme měli jít oba domů, ale nějak se to zvrtlo a místo domů jsme se prošli ještě parkem. Byl to úžasný pocit být konečně zase s ním.
No nic nebudu tu psát román, na to mám svůj deník.

R: ---
D: 1 Bounty a 1/2 housky
P: 1/2 housky
O: ---
V: chleba a mrkev

Dneska byl taky takový den komplimentů, dostala jsem rovnou dva a ani jeden nebyl od něj - těch je nespočet. :3 Kamarád mi pochválil vlasy, řekl, že je mám krásný a sametový, což mě hodně potěšilo a K., ta moje kamarádka se v tom komplimentu sice kousek zamotala, ale mě to nevadí. Začala mluvit o tom, jak mám dobrou pleť, což mě dosti překvapilo, protože moje pokožka je hodně náchylná na akné a nakonec to uzavřela tím, že mi chtěla pouze říct, jak mi to dneska šíleně moc sluší. Skutečně milé... kéž by to byla pravda...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama