I hate weekends...

20. ledna 2014 v 18:24 | Foxie |  Life
Konečně je tady nový týden a většinou studentů nenaviděné pondělí, na které jsem se upřímně těšila. Víkendy nenávidím. Lezou mi na nervy.

Být s rodinou celé ty dva dny, odtruhnutá od přátel i od nepřátel, od své první (a naivně smím i doufat, že poslední a pravé) lásky. Uvězněná mezi zdmi. Občas mám pocit, že na mě stěny mého pokoje padají. Kdyby to byl aspoň můj pokoj, v kterém bych se mohla uzavřít před krutou realitou, ale já tu místnost sdílím ještě se svým bratrem... Vadí mi, že ho mám tak blízko sebe, je otravný, nejlepší je ho ignorovat, přesto je to stále můj sourozenec a já s ním musím nějak vycházet, občas přátelsky, občas rivalsky, ale vcelku dobře.
Můj vztah k víkendům je asi hlavní důvod, proč mě to ve škole baví a proč mám dobré známky. Byla doba, kdy jsem školu nazývala domovem. Jen pojďte haters do mě! ...
Jsem ráda, že už začal zase nový týden. Pondělí proběhlo skvěle, naproti víkendu to byl skutečně přenádherný den. Byla jsem zkoušená z Občanky a uhrála jsem to na výbornou. Můžu být na sebe hrdá. A hlavně po vyučování mě doprovodil domů on.
Na minulém blogu jsem ke konci dávala i svůj jídelníček - nevím, jak jinak to nazvat -, vás to nejspíš ani moc nezajímá, ale když se tu už takto rozepisuji...

R (ráno, 6:00-8:00): ---
D (dopoledne, 10:00): ---
P (poledne, 12:00-14:00): ---
O (odpoledne, 15:30): ---
V (večer, 17:00-19:00): 1 zapečený sendvič se sýrem

Přes den většinou nemám moc času jíst, hlavně v tuhle dobu kdy se píší samé písemky a u tabule se zkouší o sto šest. Večeři pak někdy taky vynechám, ale dneska si maminka pořídila nový sendvičovač a hnedka ho chtěla vyzkoušet. Sendvič byl dobrý a docela se šikl.
Přesně naopak než s jídlem to mám však s vodou, pokud zrovna není víkend, kdy si nemůžu nalít ani skleničku vody, aby mě někdo neseřval, nezastavil, nevyzpovídal a neobral o hromadu času, normálně v pracovní dny vypiju tak 3 litry čisté vody denně, někdy více, někdy méně.
Občas přes den také přežvykuji nějakou tu žvýkačku nebo cucám Hallsku, říkejte si, co chcete, ale když mi začne kručet v žalůdku, pomáhá to.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama