Honey Darling

3. února 2014 v 20:13 | Foxie |  Life
Včera jsem zapomněla zveřejnit...

Konečně je neděle večer a mimo toho, že zítra už budu konečně zase propuštěna ze své cely, tak je čas na mangu. Je poslední večer v týdnu a to si já většinou najdu nějakou krásnou mabgu a začtu se. Aspoň jednou týdně by měla být povinnost každé správné Otaku girl (i správného Otaku boy).


Proti Yaoi (kluk & kluk) nic nemám. Občas je to - ehm - vzrušující číst. Je to tak roztomilé... Yuri (holka & holka) jsem nikdy nečetla, ani se nedívala na žádné takové anime. Nějak mě to neláka. Hold jsem prostě heteračka... naštěstí. Omlouvám se, ale prostě jenom ta představa mě děsí. Hlavně proto že si to ani představit neumím a nechci. K čemu bych já potřebovala holky, když po světě chodí tak úžasné bytosti jako jsou kluci a jeden úplně dokonalý, kterého mám já.
Honey Darling se mi docela líbil. Už od začátku bylo jasné, jak to skončí, ale i tak si to získalo mou plnou pozornost.
Rozhodně nemám v plánu vám tu psát o každé manze a každém anime, se kterými se setkám, ale kdybyste měli zájem si to také přečíst, nechám vám tu adresu, kde jsem to našla i v češtině: http://yaoi.haar.cz Možná také na Honey Darling napíšu recenzi, jestli ano, pak bude v rubrice pro Otaku. Já jsem tuhle mangu přečetla za jeden večer úplně celou. Všechny díly i bonusový díly, co jsem našla a ani mi to moc času nezabralo. Je to vcelku krátký příběh.


R: perník
D: ---
P: bram. kaše s vepř. masem
O: ---
V: zelenina s houskou a kiwi

Už se šíleně těším na zítřek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama