NaruHina

1. února 2014 v 11:47 | Foxie |  Obrázky
Je to sice už starší obrázek, ale rozhodla jsem se vám ukázat něco ze své tvorby. Neumím nějak extra pěkně malovat, ale s tímto výtvorem jsem vcelku spokojená.


Fanoušci anime už určitě vědí, o co jde. Uzumaki Naruto je hlavní hrdina stejnojmenného anime i dalšího anime Naruto Shippuuden. Hyuga Hinata je také jedna z postav. Plachá dívka, která Naruta miluje, ale bojí se mu to říct. Hodně lidí je dává dohromady jako pár.
Sama ani nevím, která dvojice se mi líbí víc, jestli Sakura a Naruto, Hinata a Naruto a nebo nějaká jiná z těch hlavních. Chvíli jsme přemýšlela o Sasuke a Naruto, ale pak přišla na scénu Karin, která je mi v nějakého důvodu vcelku sympátická. Zvláštní, když jí lidé tolik nenávidí. Můj oblíbený pár, který mnoho lidí úplně ignoruje, ačkoliv je o něm celá 7.série (má oblíbená) v Naruto Shippuuden, je Utakata a Hotaru a vůbec to není proto, že se se svým klukem jim docela vzhledově podobáme.
Nevím, proč jsem tedy kreslila NaruHina, možná jsem jenom chtěla Hinatě dopřát aspoň jeden polibek, po němž tolik touží, stejně jako já jsem v tu chvíli toužila dostat pusu od něj...
Kreslila jsem to tužkou a vybarvovala pastelkama. Jenom řasy mají černou fixkou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama