The pink shit

19. února 2014 v 18:48 | Foxie
Včera jsem zapomněla napsat denní článek, ale stejně nebylo vlastně o čem moc psát.Škola - neočekávaný test z fyziky, vypůjčení výbavy na lyžák a lehoučký testík z češtiny. Po škole - být chvíli s ním, pak jet vyzvednout bráchu. Doma - deník, úkoly, American Horror Story, učení a čtení.
Přijde mi, že docela zanedbávám kytaru. Z každodenního hraní, na což jsem byla zvyklá, je sotva hraní ob den. Takhle ze mě bude samouk lenoch.

F: jablíčko, houska

Dneska byla moje kamarádka Ag. taková unavená, smutná a zamlklá. To ona moc často nebývá. Je to podle mě ten typ dívky, která se směje, i když by měla plné právo brečet. Po škole jsem s ní čekala na autobus, než přijel, stačily jsme se pohoupat na houpačce a vylézt na blízký strom. Bylo pěkné vidět ji zase tak, jak ji znám - šťastnou a rozesmátou.

F: chleba se sýrem a růžová sračka v kournoutku

Místo chemie přišli do školy nějací vysokoškolští studenti a dělali na hodině pokusy. Bylo to zábavný a na konec vyučování nám udělali "zmrzlinu". Byli děti, kterým to asi vážně chutnalo. Já mezi ně tedy nepatřila. Chutnalo to příšerně! Lízla jsem si, ošila se, po dvou patrech schodů dolů si zkousila znovu líznout, abych se v tom utvrdila a nakonec letěl kornoutek i s tou sračkou do koše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama