Weekend

16. února 2014 v 21:53 | Foxie
Konečně je to u konce. Nemám už sice domácí vězení, ale stejně jsem byla venku jenom dneska - v neděli. Mám hromadu práce a přijde mi, jako bych nestíhala.


V sobotu jsem se dostala do několika nepěkných roztržek s rodiči. Takže já jsem bezcitná mrcha?! Blbá a nemám pud sebezáchovy! Jsem nevděčná, sebestředná, arogantní. Mrcha. Mrcha. Mrcha... Hlavně si z těch tatínkových lží nesmím moc brát.

R: piškoty s marmeládou
D: ---
P: rizoto
O: oreo sušenky
V: zeleninový talířek s pečivem

O víkendu prostě nejde jíst jenom tolik, kolik já sama chci. Jsem pod neustálým dohledem a tak mi nezbylo nic jiného, než se vrátit k starému zapisování jídelníčku. Od pondělí už jedu zase jenom na "F".
Dneska jsem byla venku... s ním. Poslední dobou s nikým jiným ven nechodím, jakoby ostatní ztratili zájem... nebo jsem ho ztratila já?
Byli jsme spolu v lesíku a náramně jsem si to užila. Na chvíli jsem přestala myslet na ty všechny ostatní hrozný věci a nespočet neudělaný práce.
Ráno jsem například uklidňovala maminku, která se mi rozplakala v náručí. Nechápu, jak zrovna někdo jako já může milovat. Na lásku jsem nikdy nevěřila. Co je to ,láska'? Moje máma mého tátu miluje a ten ji přivádí do hrobu. Kdyby to šlo, odešla by od něj. Můj táta maminku miluje a stejně ji každý den ubližuje slovy. Oni oba mě milují a přitom mě ničí... Vlastně se bojím toho, co znamená, když mě miluje on... Nebo ještě hůř. Moje největší tajná obava. Co když mu ublížím já?


R: krajíc chleba s marmeládou
D: ---
P: brambory s kuř. masem
O: ---
V: jablko, rajčátka, 1/2 papriky a chleba s máslem

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama