Srpen 2016

My sins n.1

5. srpna 2016 v 10:34 | Foxie |  Life
Chci napsat, co se mi stalo, když jsem tu nebyla. Konečně to ze sebe dostat, setřást ten stín, ačkoliv jeho sametově černá barva je hebká na povchu. Zapíšu to všechno z mého tehdejšího pohledu. Svěřím se, co může sžírat duši malý holky, která nechce a stejně vyrůstá.
Bylo to v době, kdy se se mnou ještě všichni bavili. Začátek školního roku. Kamarád měl volný byt, tak se rozhodl, že uspořádá takovou párty. Jen tak, prostě pro zábavu. To ráno jsem přijela za přítelem. Byli jsme domluveni, že tam půjdeme spolu. Já jít chtěla. O prázdninách jsem trpěla dost samotou a konečně se se mnou chtěl někdo bavit, on však nechtěl... Zůstat jenom takhle ve dvou by přeci mohlo být lepší. Nebyla jsem z toho nápadu tolik nadšená jako on. Ptala jsem se, co budeme dělat... a nicnedělání mě nelákalo. Nakonec jsme jeli. Přítel nemá rád pití, v té době ho úplně nesnášel, a ono tam samozřejmě pití bylo. Přišel, odešel a mě tam nechal... ani nic pořádně neřekl.

So selfish

2. srpna 2016 v 11:02 | Foxie |  Life
Není to všechno zvláštní? Založit si blog, aby si člověk uspořádal, jak to vlastně v hlavě má. Pak na něj psát tolik, že se o mých myšlenkách dozvědí i lidé, co by to vědět neměli. Přestat psát a radši se stále něčím zaměstnívat a nevědět, jak na tom vlastně jsem, a to všechno jen proto, aby nevyšlo najevo, kdo nebo co jsem.