My sins n.1

5. srpna 2016 v 10:34 | Foxie |  Life
Chci napsat, co se mi stalo, když jsem tu nebyla. Konečně to ze sebe dostat, setřást ten stín, ačkoliv jeho sametově černá barva je hebká na povchu. Zapíšu to všechno z mého tehdejšího pohledu. Svěřím se, co může sžírat duši malý holky, která nechce a stejně vyrůstá.
Bylo to v době, kdy se se mnou ještě všichni bavili. Začátek školního roku. Kamarád měl volný byt, tak se rozhodl, že uspořádá takovou párty. Jen tak, prostě pro zábavu. To ráno jsem přijela za přítelem. Byli jsme domluveni, že tam půjdeme spolu. Já jít chtěla. O prázdninách jsem trpěla dost samotou a konečně se se mnou chtěl někdo bavit, on však nechtěl... Zůstat jenom takhle ve dvou by přeci mohlo být lepší. Nebyla jsem z toho nápadu tolik nadšená jako on. Ptala jsem se, co budeme dělat... a nicnedělání mě nelákalo. Nakonec jsme jeli. Přítel nemá rád pití, v té době ho úplně nesnášel, a ono tam samozřejmě pití bylo. Přišel, odešel a mě tam nechal... ani nic pořádně neřekl.


Jistě, že jsem se cítila zrazená. Byli jsme spolu v té době už tak dlouho. Ostatní se ptali, kde je. Minimálně šestkrát jsem s úsměvem odpovídala, že šel domů. A bylo mi z toho nanic. Dokud tam seděl, byla jsem od skupiny odříznutá. Bavila jsem se jen s ním a trvalo mi delší dobu i potom, co odešel, než jsem zjistila, že tam vážně nejsem sama. Pilo se. Bavili jsme se. Bylo mi hezky. Pak jsme hráli hry, vždyť jsme ještě děti, co se od nás jiného čeká. Máme rádi hry.
A ležela jsem s P. v náručí. Nálevali jsme si plné sklenky, abychom si nic nepamatovali. On mi ležel na prsou, a tak jsme pili ještě víc. A i přes zjištění, že žádnou holku nikdy nelíbal, jsme se líbali, a pili ještě víc. Vedle mě ležela kamarádka A. v krátkých šatech. Když se předklonila, bylo vidět všechno. A líbala se s jedním jiným klukem, i když v té době kluka měla, ale nikdo to neřešil. U mě to po chvíli bylo jiné. Mimo toho, že můj spolužák, co vedle mě sedí a P. sedí vedle něj do nás ryl a prohlašoval se za kazišuka, tak organizátor celé akce byl zrovna nejlepší kamarád mého přítele... A zkrátka za chvíli byl P. na tom hodně blbě a jen ležel a prosil, ať neodcházím, zatímco já jsem chodila po bytě a plakala v každém koutu, který jsem našla. A. se nahýbala přes sedačku a ty krátké šaty burcovaly kluky. Chodili kolem ní a plácali ji a osahávali a ona vůbec nic... Kousek jsem ji pomohla vrátit důstojnost, ale k čemu to bylo? ... Ona si to nepamatovala. A vlastně bych lhala, kdybych tvrdila, že celkově kluci nevyužívali všeho, co mohli.
Jediné, co z té oslavy vzešlo bylo to, co se stalo mezi mnou a P. Všichni odpřísáhli, že se to nikam nedostane. Když jsem se však po dni přiznala svému příteli, zjistila jsem, že se ho lidé ptali, jestli jsem mu 'to' už řekla... Nikoho nenapadlo, že bych mu to tajila, všichni si mysleli, že za ním hned poběžím... a měli vlastně z většiny pravdu. A on se vůbec nezlobil. Vždycky strašně žárlí, i když se na mě někdo jen podívá, ale když slyšel, že se P. opil, já taky, a líbal mě, bral to jako potvrzení toho, že má to nejlepší a lichotilo mu to. Jak zaslepený byl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 niko-tin niko-tin | 20. srpna 2016 v 14:21 | Reagovat

Tyhle party jsou vždycky zkouškou..občas někoho poznáš a pak zas někoho ztratíš asi je to tak fér

2 FelixM FelixM | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 15:04 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama