Doporučuji

I wish I could take photos with my heart 1.

30. listopadu 2014 v 17:09 | Foxie
Fotografování je podle mě taky umění. Táta byl chvíli fotograf, takže něco o tom vím i z vyprávění, ačkoliv mám z těch příhod pocit, že fotil převážně ženy... ale to se dá pochopit, vždyť já bych je fotila taky. Ono totiž to ženský tělo má prostě něco do sebe (mužský taky, ale to je jasný :333 ).
Osobně moc nefotím. Stačí, že jsem jako menčí zničila nechtěně jeden film, na kterém byla spousta mých nádherných fotek, byla to tak velká rána, že jsem od té doby pořádně nefotila. Fotím jen mobilem a pochybuji, že se kdy pořádně vzpamatuji ze ztráty tuctu nádherných západů slunce, dvou východů, hrdliček, co vytvořily svými těly srdíčko, havrana, jenž se nadýmal pýchou, lišky, která odpočívala v mechu, šneka s jeho slizkou cestičkou, a dalších už méně povedených. Chtěla bych je všechny mít a nemám nic... Ano, nenávidím se za mojí neschopnost....
Ale když se vrátím k článku - rozhodla jsem se vám ukázet dvě fotografky, které mě svojí tvorbou prostě zaujaly:

Fallen Series

25. listopadu 2014 v 17:44 | Foxie
Doporučuji nečíst... Spíš nedoporučuji... Znám hromadu holek, co si Lauren Kate nemohou vynachválit... a pak jsem tu já. Sice jsem nečetla poslední díl Fallen in Love, ale ani mě to k němu nějak neláká. Od té doby, co jsem to, čemu se v lidském světě říká 'láska', zakusila (v dobrém i špatném) na vlastní pěst, mi přijdou tyhle knížky ještě víc nereálné. Ani by mi snad nevadil nekonečný průběh znovuzrození, vadí mi ta láska k Danielovi.

Books - YA 1.

29. června 2014 v 13:37 | Foxie
Čauky! Hej! Ohayó! Hi!
Moje první dvě recenze na knížky jsou už na světě. Obě vám doporučuji a nebojte se, rozhodla jsem se nespoilerovat. Můžete tedy klidně číst.

Piš si deník

19. května 2014 v 13:38 | Foxie
Jestli to někteří už děláte stejně jako já, tak asi víte, že to zabírá docela dost času, ale také se snad shodneme na tom, že to za to stojí, ne?

Recenze - Balea tělový krém kokos

6. května 2014 v 21:12 | Foxie
 
 

Reklama