God of Mischief

You can't stop me

10. prosince 2014 v 21:22 | Foxie
Jen jsem sem chtěla napsat jednu věc. Už jsem si totiž ověřila, že cokoliv, co napíšu na blog, nedokážu jen tak porušit... Vlastně nevím, jestli jsem něco z toho vůbec kdy porušila. Doufám, že ne. Jde celkem o nezajímavé sdělení, ale pro mě zase dosti přelomové. Sice jsem si pro to vybrala skutečně skvělé roční období, nýbrž budu cvičit, zase.

Cara Delevingne

1. listopadu 2014 v 19:27 | Foxie
Top modelka, herečka... bláznivá, krásná, s hromadou průserů na kontě. Buď ji milujete nebo nenávidíte, jinak to snad ani nejde. Podle mě je úžasná a její kariéra - WOW! Kdo se může chlubit, že byl tváří tolika kampaní, reklam, že se prošla po přehlídkovém mole tolikrát a nafotila bezpočet snímků, že její podoba zdobí obálky mnoha časopisů a dokonce je Viktoriin andílek? Já na ní však hlavně miluji tu její bláznivost.
Nedávno se mě jeden kluk ptal na to, jestli mají takovéhle holky pěkné pozadí, kdyby ne, proč by předváděly spodní prádlo?
Znám jenom jednu holku, s kterou jsem si kdy o Caře povídala - Ve. Pamatuji si, když dostala předčasně k narozeninám spodní krajkový spodní prádlo od Victoria Secret. Byla z toho tak nadšená, že mi je musela ukázat. Byla jsem v šoku, když se na veřejných záchodcích přede mnou začala svlékat. Musím však uznat, že prádélko bylo exkluzivní... asi bych udělala to samé, kdybych měla na sobě takový poklad. Myslím, že něco podobného by udělala v našem věku i Cara, ačkoliv ona by to zajisté klidně zvládla i nyní.

Taylor Momsen

29. září 2014 v 20:56 | Foxie
Věděla jsem, že tentokrát chci udělat thinspo věnované nějaké ženě. Nemohla jsem se však rozhodnout které. V pátek jak jsem byla u kamarádky, tak jsme ke konci poslouchali Make Me Wanna Die (asi mou oblíbenou <3 ) a ona řekla, že jí připomínám Taylor. Vyvedlo mě to z míry. Zkoušela jsem si představit, v čem jsem té úžasné bytosti podobná. Vzhledově rozhodně ne, zpívat neumím, možná se v některých věcech a názorech shodneme, společné máme však hlavně chování. "Dámy a - pokud sem taky nějací chodí - pánové potlesk - Taylor Momsen!"

Special thinspo

31. srpna 2014 v 20:00 | Foxie

Myslím, že tohle každýmu po chuti nebude, ale vyzkoušet by se mělo všechno, ne?

Thinspiration 4.

25. srpna 2014 v 18:17 | Foxie
Srpen se pomaličku dere ke konci, což mimo jiné znamená i dávku měsíčního thinspa. Ohledně mého stavu; Abych k sobě byla upřímná, váha v menu už nebude pravdivá, ale až začne škola... třeba to zase půjde dolů. Bývá to tak každý rok. Za ty dva měsíce jsem mohla přibrat kolik? Klidně 4 kila... (lepší myslet si, že víc a pak být mile překvapená, než naopak) ... Od září se zase jede.

Thinspiration 3.

20. července 2014 v 11:00 | Foxie
Ano, stále jsem na táboře, ale to přeci neznamená, že tenhle měsíc thinspo vynechám. To by byla samozřejmě blbost. Nechť se zlíbí.

Thinspiration 2.

23. června 2014 v 3:56 | Foxie
Nemůžu spát, snažím se nad ničím nepřemýšlet, ale nejde to, a bolí to... Rodiče toho do mě zase narvali tolik, že se na sebe ani podívat nemůžu... Už jsem zase plná jídla a nenávisti... Nenávidím se... Hlasů v anketě stále přibývá, což znamená, že mám stále, co napravovat. Každý měsíc jedno thinspo, to si myslím, že je tak akorát, ne? Ať mám pravdu nebo se mýlít, tady je a držím vám všem palce. :)

Thinspiration 1.

28. května 2014 v 20:15 | Foxie
Zatím většina lidí v anketě, jestli mám svůj blog víc zaměřit pro-ana, hlasuje buď Ano nebo Aspoň o trochu víc, takže dám na vás. Tady je moje první thinspo:

Challenges

21. května 2014 v 12:10 | Foxie
V minulém článku jsem si do cílů dala udělat challenges a tak by se docela hodilo ukázat vám, které přesně myslím. Není to nic nijak extra náročný. Je to tak akorát na mě, ačkoliv jak se znám, budu je několikrát opakovat, určitě to tak bude... Musím však získat zpátky nějakou sílu. Já vím, neměla bych minimálně měsíc vůbec cvičit... dobře mám to výslovně zakázané, na Prednison který beru nesmím dělat vůbec nic, jenomže víte, jak je to pro hyperaktivní dítě jako jsem já těžké? Stejně jsem už cvičila... Oh koleduji si o problémy... jako vždycky.

Letter

16. května 2014 v 15:32 | Foxie
Už jsem na tento dopis narazila na nejméně čtyřech blogech a pokaždé jsem si ho musela celý přečíst... několikrát přečíst. Líbí se mi, je super, že tohle někdo napsal. Asi je dobře, že o autorovi nemáme ani páru, protože ta, od které to má vlastně být, žije jen díky nám, bez lidí by neexistovala. Nebudu dál zdržovat, v celém článku máte dopis, tak honem čtěte.

Challenge - klikování 2

25. ledna 2014 v 12:12 | Foxie
Moje první challenge je dokončená a já se rozhodla, že do konce ledna, už budu jenom trénovat, abych zvládla těch 40 kliků bez problémů, a od února začnu s další výzvou. Je také na klikování a zase jsem si ji udělala sama.

Challenge - klikování

23. ledna 2014 v 19:50 | Foxie
 
 

Reklama