Návody a recepty

Bookmarkers

1. února 2015 v 13:16 | Foxie
Někam se mi ztratila záložka. Myslím, že jsem ji nechala v knížce, kterou jsem vrátila do městské knihovny. Vážně škoda,skvěle mi sloužila... Nýbrž už mě nebaví si pamatovat každý den nová číslá stránky. Někdy jen na několik málo hodin. A záložek přeci není nikdy dost.

Dream Catcher

30. června 2014 v 9:14 | Foxie
Měla jsem hodně špatný sny, byly to tedy spíš noční můry. Probouzela jsem se kvůli nim uprostřed noci a nemohla pak už usnout. Rozhodla jsem se tedy, že si udělám lapač snů. No popravdě mimo toho, že nevypadá nijak úžasně, tak hlavně nefunguje.

Rubber band bracelet

22. června 2014 v 11:04 | Foxie

Taška

10. května 2014 v 22:36 | Foxie

Jednou jsme na tábor potřebovali bílý tričko a já jako na potvoru žádný v tu dobu neměla. Zaběhla jsem tedy k vietnamcům a koupila jedno za 50,- Kč. Psali, že je to S, nýbrž jejich S je minimálně L nebo XL podle mě. To je však jedno. Zkrátka jsem si koupila tričko, jenž jsem si na táboře dvakrát vzala na sebe a od té doby mi leží v šatní skříni. Nyní když jsem nemocná, mám dost času, abych nad takovýhlemi věcmi přemýšlela a rozhodla jsem se, že ten hadr nějak využiji - udělám si tašku. A protože jsem se při šití nezabila, máte tu i návod.

Skořicové placičky

31. března 2014 v 17:44 | Foxie
První recept, co sem přidávám není moc těžký, ale pro začátečníky (a nejen pro ně) je vždycky hodně věcí, co se dá zbabrat. V žádné jiné kuchařce ho nemůžete najít, protože je to něco, co vzniklo z mých "experimentů".
Rozhodla jsem se placičky dělat se skořicí, mám jí totiž ráda a mému bratrovi, co skořici nemusí to taky chutná. Můj brácha mě v pečení hodně podporuje, když všechno, co udělám za chvíli zmizí v jeho žalůdku.
 
 

Reklama