Obrázky

Gun & flowers

18. května 2015 v 19:33 | Foxie
Takže tenhle obrázek si z nějakého nepochopitelného důvodu vydobil místo na třídní nástěnce, odkud jsem ho už nenápadně sundala... Bohatě mi stačí, že jedna moje zasraná čáranice jedno moje "dílo" "zdobí" školní jídelnu všem na očích... Štěstí, že se podepisuji na druhou stranu papíru, jinak bych to musela i od tamtud sundat. Nechápu, proč se to lidem líbí. Pochopila bych, kdyby se to líbilo mně, pro mě to má hodnotu myšlenky a do toho vložené práce, pro ostatní je to nýbrž jen materiál na podpal... Lidi jsou zvláštní bytosti, že? Sice tomu odporuje všcehno možné, ale myslím, že nejsem člověk... jsem spíš kaktusová liška s květinami v srsti, co chrlí dračí oheň a lítá si po obloze na svých hrdliččích křídélkách, a její jantarové oči mají tvar čtyřlístků Hm... to zní jako námět na další šmáranici.

Fox

18. září 2014 v 21:49 | Foxie
Tenhle můj obrázek si z nějakého důvodu vysloužil mnoho pochval a tak jsem se rozhodla, že se pochlubím i tady. Popravdě, sice se mi líbí, ale není to nic moc. Radši posuďtě sami. Přivítám kritiku i jiné názory.

Valkyrja

21. června 2014 v 21:28 | Foxie

Ai

23. března 2014 v 18:09 | Foxie

Ai - jak se tento znak vyslovuje - znamená v japonštině láska. Nechápu, proč jsem se mezi neidentifikovatelné fialkové květy rozhodla vměstnat zrovna tento znak... možná protože ho umím zpaměti napsat, možná protože jsem beznadějně zamilovaná a nebo prostě jenom tak.
Kreslila jsem to na hodině výtvarné výchovy. Ve škole mám ještě jeden obrázek, jenž hrdě vysí v naší třídě na nástěnce s nejpovedenějšími obrázky, takže sice nevím, jestli se mi povede ho pro vás nějak nenápadně vyfotit, nýbrž se o to určitě pokusím.

NaruHina

1. února 2014 v 11:47 | Foxie
Je to sice už starší obrázek, ale rozhodla jsem se vám ukázat něco ze své tvorby. Neumím nějak extra pěkně malovat, ale s tímto výtvorem jsem vcelku spokojená.
 
 

Reklama